Blog media

Długopisy z nadrukiem dla dzieci

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Era jednakowych długopisów i zeszytów jest już dawno za nami. Czas, kiedy wszyscy uczniowie mieli te same szkolne akcesoria miał tylko jedną zaletę. Między dziećmi nie było niezdrowej rywalizacji. Poza tym taki stan rzeczy to same wady. W szkolnych gadżetach brakowało przygody, kolorów, energii, uśmiechu i kreatywności. Czasem jakiś szczęściarz miał jakiś wyjątkowy szkolny gadżet, ale tylko dlatego, że ciocia przysłała mu go zza granicy. Teraz dzieci mają to wszystko na wyciągnięcie ręki (a właściwie portfela). Mogą wybierać spośród setek okładek zeszytów i tysięcy wzorów długopisów.

Nauka jest przyjemniejsza, a 1 września to czas, kiedy te wszystkie kupione w wakacje gadżety, dzieci mogą włożyć do plecaka i cieszyć się nimi do woli…Na aukcjach internetowych i sklepowych półkach aż roi się od przyborów szkolnych. Są akcesoria funkcjonalne, akcesoria modne i zjawiskowe. Sprawdźmy, jakie długopisy z  nadrukiem producenci przygotowali z myślą o dzieciach.

Długopisy ścieralne

Uczeń, który uczy się pisać lub liczyć w zeszycie, często popełnia błędy. Ale nie tylko on. Nawet my, dorośli, przez roztargnienie, potrafimy pomylić literkę lub cyferkę. Długopis lub pióro ze specjalnym ścieralnym wkładem sprawi, że nasza pomyłka szybko zniknie z kartki. Wszystko za sprawą silikonowej końcówki, którą należy szybko ogrzać i zetrzeć to, co chcemy.

Długopisy UV

Dzieci często mają swoje sekrety. Teraz mogą je zapisać i ukryć. Wszystko za sprawą długopisów, które to co zapiszesz, czynią niewidzialnym. Jak zatem odczytać zapisany tekst? Wystarczy włączyć diodę UV, która znajduje się w końcówce długopisu. A włączamy ją specjalnym przyciskiem. Co ciekawe, długopisy z nadrukiem z diodą UV do złudzenia przypominają tradycyjne długopisy.

Długopisy świecące

Świecące długopisy z nadrukiem zrobią furorę wśród kolegów i koleżanek. Wystarczy uderzyć o blat stołu, lub rękę, a one zaczynają świecić. W zależności od modelu, świeci się serduszko, gwiazdka, dynia, kotek itd. Jak widać długopis jest nie tylko przyborem biurowym, ale też znakomitą zabawką.

 

 

Tagi: , , , ,

© 2016 - 2022 Blog media