Blog media

Koszulki reklamowe – jak wykorzystać je do promocji?

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Jest naprawdę wiele sposobów na promocję własnej firmy i na pewno każdy przedsiębiorca ma jakieś swoje asy w rękawie. Zazwyczaj jednak największą barierą są finanse. Małe firmy nie mogą pozwolić sobie na tak poważną kampanie reklamową jak ogromne spółki, które dosłownie leżą na pieniądza. Pozycja małej firmy nie zawsze musi być jednak stracona. Należy wykazać się sprytem i inwencją twórczą, a na pewno uda nam się przebić na rynku. Pośród tanich form promowania na pewno należy powiedzieć kilka słów o specjalnych gadżetach reklamowych. Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym koszt zakupu takich gadżetów jest stosunkowo niewielki, a efekty takiej kampanii reklamowe mogą być bardzo duże. Jak więc wykorzystać gadżety?Pośród wszystkich gadżetów reklamowych jakie możemy spotkać na pewno warto powiedzieć o tych, które są po prostu najbardziej użyteczne. Są to koszulki reklamowe, które noszone są tak przez kobiety jak i mężczyzn i to nie tylko jako odzież codzienna. Wiele osób chodzi w nich po domu, śpi, pracuje w ogródku i wykorzystuje je w wielu innych sytuacjach. To właśnie dlatego taki gadżet reklamowy jest bardzo przydatny i warto zastanowić się nad taką promocją. Jak jednak wykorzystać koszulki do reklamy?

Koszulki reklamowe na pewno doskonale przydadzą nam się w czasie targów branżowych. Rozdając je ludziom dochodzącym do naszego stoiska wzbudzimy spore zainteresowanie i zapewne wiele osób postanowi dokładnie przyjrzeć się naszym produktom lub usługom. Inna możliwość to organizowanie konkursów. Dobrze jeśli konkurs musi zachęcić do poszukiwania informacji o naszej firmie. Główne nagrody w konkursie powinny mieć większą wartość, ale koszulka będzie doskonała jako nagroda pocieszenia.

Kolejna sprawa to stali klienci. To grupa osób, którą należy szczególnie szanować. Dużo u nas kupują, często przychodzą i być może polecają innym. Koszulki reklamowe, te lepszej jakości i ładniejsze, na pewno powinny być więc od czasu do czasu wręczane takim osobom  czasie zakupów. Do tego wszystkiego można wszystkich zachęcić do zakupów poprzez takie gadżety. Wystarczy ustalić próg minimalny jednorazowych zakupów, po przekroczeniu którego można dostać koszulkę.

Tagi: , ,

© 2016 - 2019 Blog media