Blog media

Ulotki promocyjne dla piekarni

ulotki promocyjne

ulotki promocyjne

Wiele firm nie może  trafić do każdego klienta, szukamy rozwiązań takich, aby interes się kręcił. Ale nie zawsze tak jest, nie raz nawet reklama nic nie da. Fajnym jednak pomysłem jest ulotka promocyjna, która mówi o promocji w danej chwili produktów na przykład ekologicznych w piekarni czy z zdrowym trybem życia, dzięki jedzeniu chleba ciemnego. Reklama tego typu powinna być przestronna i mówić mniej o cenach a o dobrej działalności firmy, ale też nie za dużo. Ulotka powinna być przeczyta w czasie około minuty więc zdjęcia a dodatkowo opis. A może jakiś konkurs.Tak naprawdę wiele ciekawych rzeczy można stworzyć jeżeli się chce, aby zachęcić do odwiedzania, akurat naszego miejsca. Ulotki promocyjne, w kolorach żywych jesiennych i tyczących się produktów może bardzo efektownie wyglądać. Napis czarny lub czerwony aby się odróżnił od innych. Warto pomyśleć na ulotkach o zdjęciach dobrze wykonanych , ponieważ to także przyciąga ludzi do naszych firm.

Warto pomyśleć o jakimś sezonowym konkursie lub zbieraniu punktów za jakąś kwotę. Ulotki promocyjne mogą do tego posłużyć,aby dać na nich przy okazji taką informacje. Ludzie lepiej reagują na konkursy czy coś do zbierania niż kupowania i wydawania pieniędzy. A zawsze w ten sposób możesz zachęcić do odwiedzenia swojej piekarni.

Tyle się mówi o pieczywie ekologicznym, ale tak mało ludzi o nich mało wie, do tego nikt nie miał prawie okazji spróbować takiego pieczywa. Warto stworzyć Ulotki promocyjne i zamieścić na nich informację o degustacji takiego chleba na pewno w jakiś sposób zachęci, zwłaszcza że degustacja jest darmowa. Ulotki takie powinny być oznaczone w jakiś sposób aby było wiadomo z daleka, że taka degustacja będzie, a nie małym druczkiem napisana. Wszystko jednak zależy od naszych koncepcji, projektu ulotki a także porządku na miejscu firmy, ponieważ czystość i estetyka to podstawa w miejscu pracy. No ale pracownik także musi być miły a także znać się na pieczywie. Bo podczas takiej degustacji na pewno wiele osób będzie pytać o walory, o produkty z jakich jest wykonany i było by głupio jak byśmy nie umieli na nie odpowiedzieć.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2019 Blog media